Bogata oferta pieczątek dla firm i osób prywatnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki: firmowe, imienne, księgowe, lekarskie, kieszonkowe, datowniki, numeratory, pieczątki na kołku, pieczątki ex-libris, pieczątki z logo firmy.

Profesjonalny projekt pieczątki gratis – Do każdego zamówienia przygotowujemy indywidualny
projekt pieczątki.

Wykonywane przez nas pieczątki charakteryzują się długim okresem eksploatacji.

Zamówione u nas pieczątki oprawiane są w nowoczesne, trwałe i wygodne w obsłudze automaty znanych marek jak: SHINY, COLOP, TRODAT, WAGRAF.

Jeżeli posiadasz już automat stemplarski a zmienił ci się na pieczątce adres, nr konta, NIP lub telefon, zamów samą gumkę do pieczątki (polimer).

Oferujemy Państwu ponadto: tusze do stempli polimerowych i metalowych, poduszki do stempli we wszystkich używanych kolorach.

Bogata kolorystyka automatów i tuszy.

Na wykonywane przez nas pieczątki udzielamy 2 letniej gwarancji.

Pieczątki mogą zamówić Państwo wygodnie przez internet na naszej stronie www.pieczatki-firmowe.pl lub wysłać zamówienie e-mailem na adres: sklep@pieczatki-firmowe.pl

Zamówienia złożone do godziny 14.00, staramy się wysyłać do Państwa jeszcze tego samego dnia. Warunkiem przesyłki jest akceptacja prze


45 PLN


Cała Polska

Tel. 713435928

GG

Skype

www www.pieczatki-firmowe.plPodziel się ogłoszeniem na Facebooku

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Do góry

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek.
OK | WIĘCEJ INFORMACJI